We're All Mad Here

Kdo jsem?

14. května 2017 v 19:03 | Ellie |  Deníček
Trápilo vás někdy něco? Tak moc, abyste nad tím přemýšleli hodiny a hodiny? Mě ano, dlouhou dobu mě trápí jednoduchá otázka, na kterou umí odpovědět i dítě v mateřské školce. A čím víc si tu jednoduchou otázku ,,Kdo jsem?" pokládám, tím víc z toho mám v hlavě větší guláš. Jsem ze sebe opravdu často zmatená. Z nějakého nevysvětlitelného důvodů se potřebuju někam zaškatulkovat. Chcito hlavně kvůli sobě a to i navzdory tomu, jak onomu "škatulkování" nefandím.

feminismgay, rainbow, and flag imagegirl, tumblr, and black imageAbych svou situaci přiblížila, jsem si vědoma, že jsem člověk ženského pohlaví pobývající v České republice a mám tolik a tolik let, jenže to mi nestačí. Mým největším problémem v tom kdo jsem je tápání nad mou sexualitou, což je neobvykle pozdě, pokud taková Ruby Rose věděla, že je lesba od 12 let. Uvnitř cítím, že se nemůžu zařadit mezi heterosexuální jedince, jenže je to strašné. Sama proti homosexualitě nic nemám, vlastně mi nehetero páry přijdou většinou více roztomilé než ty běžné, které potkáte na každém kroku, ale pokud se podívám na ostatní, tak můj názor se mnou ne vždy sdílejí.
Od mala nejsem průbojný jedinec a to mi mou situaci značně zhoršuje. Odlišní lidé jsou vidět a já v současnosti o nadbytečnou pozornost nestojím, protože mi chybí sebevědomí. Jsem milovník alternativních a šílených věcí, ale ve společnosti se snažím nějak nevyčnívat. Se smutkem si uvědomuje, že mi na názorech ostatních záleží snad více než na těch mých. A taková podle ostatních šedá myška (vevnitř a mezi nejbližšími jsem pravý opak), aby udělala Coming out? Vždyť ona na to nevypadá, ta určitě čeká, že na ni někde čeká princ na bílém koni. Samozřejmě takový, se kterým bude mít sex až po svatbě a několik dětí. Možná jsem to přehnala, ale stejně mám tušení, že přesně tak mě vnímali někteří mí bývalý spolužáci. Osobně mi taková představa přijde mimořádně trhlá a na mém seznamu co chci stihnout než umřu ji zaznamenanou nemám. Naštěstí...

Tak kdo teda jsem? Hetero, lesba, bi, pan nebo já nevím, co všechno ještě existuje?! Nad tím budu přemýšlet asi hodně dlouho, než přijdu k nějakému výsledku. Rozhodla jsem se neoznačovat a to mě tíží, jelikož když už v ničem jiném, tak aspoň v sobě bych mohla mít pořádek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama