We're All Mad Here

Proč je tu další "tuctový" blogísek puberťačky

18. prosince 2016 v 18:03 | Ellie |  Aktuality
Bylo nebylo...
Už je tomu nějaký ten pátek, co jsem naposledy usedla k počítači, ťukala písmenka do klávesnice a vydávala pravidelně články. V tu dobu mi bylo 13 let. Naivně jsem odešla z blogového světa kvůli vidině mého já jako slavné Youtuberky po boku Teri Blitzen a Fallenky. Jak jistě hádáte, nevyšlo to stejně jako u milionů dalších věcí, o které jsem se marně snažila. Nebyla to ovšem tak úplně moje vinna, svůj podíl na tom měla má drahá kamarádka (čtěte: Jsem srab sedět sama před kamerou). A protože mé stydlivé já mě zatím neopustilo, kamarádku se mi nepodařilo přesvědčit a z touhy natáčet klidně i na mobil jsem naštěstí vyrostla, tak jsem začala koketovat s jinou zajímavou myšlenkou.
Totiž, když s takovým nadšením neustále kritizuji články, které se objevují na hlavních stránce Blog.cz, proč si taky nezkusím zase mít blog se vším co to obnáší? Ta myšlenka byla tak silná, že jsem se odhodlala k tomu prohrabat mé emailové adresy a najít veškeré adresy blogů, které jsem za život založila. Upřímně řečeno jich není zrovna málo, protože jsem dříve byla do blogování hotový maniak. Pár minut jsem věnovala přemýšlení, který má adresu, s jakou se dokážu smířit, což vyřadilo blog o morčatech nebo například o Howrse, až jsem zavítala až sem. Na blog, který roky zel prázdnotou a cítil se jistě velmi zanedbaný a odkopnutý. Samozřejmě jsem neodolala tomu pokušení to tady dát do kupy. Takové blogy mají také city a chtějí dostávat články či přijímat návštěvy nejrůznějších tvorů, jinak neplní svůj účel a jejich existence je zcela zbytečná.
Tady tato omáčka vás nejspíš příliš nenadchla a máte nutkání trhat si vlasy z toho mého nudného příběhu, ve kterém chybí draci, upíři a rychlé auta. Chápu vás, jsem na to stejně, ale takové začátky bývají. Jsou nudné. Zdržím vás už jenom na pár vět, tak mi věnujte strpení.
Když narazíte na článek o tom, že je nový blog nejvíce vás určitě zajímá o čem takový blog bude. A já ten můj zasvětím svému životu a svým názorům, které si mnoho lidí nemá šanci poslechnout. V reálném světě na tom, abyste měli tuto čest, je třeba si u mě budovat důvěru a potom jsem ochotna vám hodiny vylívat své srdíčko a rozčilovat se nad věcmi, nad kterýma většina lidí pouze mávne rukou. Tvorové ochotni budovat si u mě důvěru a poslouchat mé žvásty mi bohužel chybí. Je to jednak, jelikož jsem přece jenom malá holka a zadruhé v dnešním světě nikdo nemá času nazbyt, takže spoustu věcí, co sem plánuji napsat, jsem nevyslovila ani před jedinou živou duší. Musíte se cítit opravdu výjimečně. Dobře tuto část máme za sebou, ještě jeden malý dotaz? Kdo vlastně jsem? Hm, sama se neumím definovat několika slovy, tak si dovolím vás nechat, ať si uděláte obrázek o mě vy sami tak po několika následujících článcích.

Omlouvám se za malou lež o tom, jak už napíšu už jen pár vět a mějte se fanfárově minimálně do dalšího článku. Zdali nějaký bude, o tom ať rozhodne osud (a má lenost).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama